#1 28-02-2010 17:40:13

 gladiahtorr

Tatuś Forum

6610277
Zarejestrowany: 28-02-2010
Posty: 1035
Punktów :   
WWW

~~Gladiahtorr - coś o mnie~~

Witam
Coś o sobie. Hmmm... Jestem Eryk. Mam 16 lat. Uczęszczam do II LO w Jaśle. Interesuję się sportem, a w trochę mniejszej mierze informatyką. W przyszłości chciałbym studiować architekturę, jednakże zobaczymy co jeszcze czas pokaże
Być może ktoś zna mnie z innego forum to wie, że grając moje typy można naprawdę całkiem nieźle zarobić.
Dziennie będę podawał od 1 do 2/3 swoich najlepszych typów.
Chcę, abyście wiedzieli, że każdy typ który będę podawał na tym forum jest przemyślany i każdy z nich puszczam u bukmacherów. Do większości będę pisał analizy, które będę opierał głownie na statystykach, bieżącej formie oraz brakach w kadrze (czyli to co najważniejsze). Do każdego typu będę podawał najwyższe kursy na rynku a sam korzystam z jednego bukmachera: bet365 (naprawdę polecam ). Głównie możecie się spodziewać typów z europejskiej piłki nożnej oraz hokeja na lodzie (głównie NHL).
Typy będę podawał przez pierwsze dwa tygodnie marca, później przewiduję tani abonament.

Kontakt ze mną:
gg: 6610277
e-mail: giadiahtor@poczta.fm
Mam nadzieję, że będzie mi się z Wami dobrze współpracowało.


Pozdrawiam
Eryk


!!!FORUM Z DARMOWYMI TYPAMI Z KOSZYKÓWKI!!! WYSOKA SKUTECZNOŚĆ!!! NAPRAWDĘ POLECAM!!!

www.BASKETBET.cba.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojamiss.pun.pl www.sircommunity.pun.pl www.nieuki.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl www.vixeria.pun.pl